Sortiment

  Záclony
Kolekce záclon sestává z pletených i tkaných záclon. Kolekce pletených žakarových záclon je velmi široká, zahrnuje nabídku mnoha klasických květinových i geometrických vzorů, záclon s bordurou,bistro-záclonek apod. V případě tkaných záclon je možnost výběru jak z hladkých voálů, sablé, voálů s tisky, voálů s efektní zatkávanou nití často nazývaných „prší“, tak i z nabídky organz a speciálních technologií scherlie, jacquardu nebo leptu. Součástí kolekce záclon je i nabídka dětských motivů. Jednotlivé vzory jsou k dispozici v různých rozměrech a barevných odstínech s možností opatření olůvkem tak, abychom byli schopni uspokojit individuální požadavky finálních spotřebitelů.
  Více o záclonách zde
 
  Pletené žakarové záclony
Pletené žakarové záclony jsou převážně vyráběny na žakarových strojích od firmy Karl Mayer. Díky členitému strojovému parku jsme schopni zadat do výroby záclony velmi jemných ale i hrubých struktur. Na těchto strojích lze vytvořit nesčetné vzory dle požadavků zákazníků. Záclony jsou z kvalitního 100 % polyesteru, který na slunci nežloutne a má vysokou životnost. Nabízíme nehořlavou úpravu záclon pro potřeby škol, hotelů apod. Žakarové pletené záclony jsou většinou dodávány v barvě bílé, lze je však vyrobit na přání zákazníka i v různých barevných odstínech nebo v barevném koloru (spray přes šablony). Záclony jsou vyráběny v metráži (v šířích 30 – 330 cm), nebo jako hotové (kusové záclony), které nevyžadují další zpracování a jsou k dispozici v mnoha rozměrech dle velikosti oken.
 Více o pletených žakarových záclonách zde
 
  Tkané záclony 
Tkané záclony jsou převážně vyráběny z kvalitního 100 % polyesteru (nebo polyesterových vláken s příměsí přírodních vláken, jako jsou bavlna, viskosa apod.) v šířích od 90 do 320 centimetrů. Kolekci tkaných záclon lze dle použité výrobní technologie rozčlenit na hladké voály, voály s efektní zatkávanou nití, voály s potiskem, voály s výšivkou, voály se speciální technologií scherlie, voály se speciální technologií jacquardu, voály se speciální technologií leptu, organzy, atd. Jednotlivé vzory jsou k dispozici v různých rozměrech a barevných odstínech.
  Více o tkaných záclonách zde 
 
  Dekorační látky 
Dekorační látky jsou převážně vyráběny ze 100% polyesteru nebo polyesteru s příměsí přírodních vláken v šíři 145 cm. Část kolekce je však k dispozici i ve výšce 280 cm. V kolekci dekoračních látek nabízíme desény s různou technologií výroby - dekorační látky tištěné, dekorační látky tkané s efektním nopkem, dekorační látky s výšivkou, dekorační látky vypalované, blackouty (zcela nepropustné světlu), atd. Veškeré dekorační látky lze doplnit i dalšími speciálními úpravami – například ošetření na snížení hořlavosti, ošetření proti špinění, atd.
  Více o dekoračních látkách zde
 
  Žakarové ubrusy
Žakarové ubrusy odpovídají technologií výrobě žakarových záclonářských výrobků. Velmi žádané jsou zejména ubrusy s nešpinivou úpravou odpuzující rozlité tekutiny, jako čaj, káva, červené víno, apod. Jsou vhodné do všech interiérů, jak bytů, restaurací, jídelen, tak i penzionů a hotelů. Úspora nákladů na údržbu se při použití nešpinivé úpravy odhaduje na cca 30%. Materiál má certifikát kvality pro textilní výrobky a odpudivost tekutiny je garantována. Hlavními vlastnostmi těchto výrobků jsou dlouhá životnost, barevná stálost a skutečnost, že výrobek si ponechá skvrnoodpudivé vlastnosti i po vícenásobném praní v běžném pracím prášku. Přežehlením se nešpinivé vlastnosti materiálu neztrácí. 
  Více o žakarových ubrusech zde